Nábřeží

Podolské nábřeží

Pravobřežní Podolské nábřeží vede od Dvoreckého náměstí, kolem Veslařského ostrova až k Vyšehradskému tunelu. Jezdí po něm auta i tramvaje a vede po něm cyklostezka.

Rašínovo nábřeží

Rašínovo nábřeží najdeme na pravém břehu Vltavy mezi Vyšehradským tunelem a Jiráskovým náměstím. Nachází se na něm promenáda i cyklostezka.

Masarykovo nábřeží

Pravobřežní Masarykovo nábřeží představuje úsek od Jiráskova náměstí, přes Národní divadlo, až k mostu Legií.

Smetanovo nábřeží

Smetanovo nábřeží se táhne od mostu Legií, kolem Novotného lávky, až ke Karlovu mostu. Právě zde vzniklo v polovině 19. století první pražské kamenné nábřeží.

Alšovo nábřeží

Alšovo nábřeží představuje jen malá ulička, kterou najdeme skrytou za řadou domů, jako je například luxusní hotel Four Seasons a budova uměleckých škol.

Dvořákovo nábřeží

Dvořákovo nábřeží navazuje na Alšovo nábřeží u ulice Na rejdišti a jeho první část končí u náměstí Curieových. Až potud je pro auta jednosměrné.

Nábřeží Ludvíka Svobody

Nábřeží Ludvíka Svobody najdeme mezi Štefánikovým mostem a Hlávkovým mostem. Jeho součástí je poměrně frekventovaná komunikace, jejíž část vede pod nábřežím v Těšnovskému tunelu.

Rohanské nábřeží

Pravobřežní Rohanské nábřeží vede od Hlávkova mostu, podchází Negrelliho viadukt a končí na křižovatce s ulicí U Rustonky. Ve své podstatě nikdy nebylo skutečným nábřežím. Spíše se jedná o širokou komunikaci.

Hořejší nábřeží

Levobřežní Hořejší nábřeží spíš než promenádu představuje frekventovanou jednosměrnou komunikaci, která navazuje na Strakonickou ulici. Podchází Železniční most a Palackého most a končí u ústí Jiráskova mostu.

Janáčkovo nábřeží

Levobřežní Janáčkovo nábřeží představuje úsek mezi Palackého mostem a mostem Legií. Počítá se k němu i snížená vozovka probíhající pod mostem, která je pokračováním Hořejšího nábřeží.

Malostranské nábřeží

Malostranské nábřeží vede od mostu Legií k Sovovým mlýnům. Je poměrně krátké a kamennou zpevněnou část tvoří řada domů.

Kosárkovo nábřeží

Levobřežní Kosárkovo nábřeží je spíše jen krátká ulice, která vede od Mánesova mostu, kolem Úřadu vlády ve Strakově akademii až k Občanské plovárně.

Nábřeží Edvarda Beneše

Levobřežní nábřeží Edvarda Beneše vede od Strakovy akademie, kde sídlí Úřad vlády nejprve jako ulice souběžná s Kosárkovým nábřežím.

Nábřeží kapitána Jaroše

Nábřeží kapitána Jaroše se vine podél levého břehu Vltavy pod Letnou. Své jméno dostalo nábřeží poprvé v roce 1948.

Bubenské nábřeží

Bubenské nábřeží vede po levém břehu Vltavy od Hlávkova mostu, pod Negrelliho viaduktem, kolem holešovické tržnice až k ulici Komunardů.

Holešovické nábřeží

Holešovického nábřeží vedlo mezi severním koncem Partyzánské ulice a jižním předmostím mostu Barikádníků. Dnes už z něj však příliš nezůstalo.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Jméno příjemce služby (uvedené na poukazu)

Vaše jméno

Vaše příjmení

Kontaktní e-mailová adresa

Kontaktní telefonní číslo

Text poptávky

Chci zadat firemní údaje
Jméno společnosti
DIČ
Ulice
Město
PSČ
Stát
Zaškrtněte prosím políčko "Nejsem robot". Pomůžete nám tak ověřit, že formulář odesíláte skutečně, vy a nikoliv softwarový robot nebo škodlivý kód.