Karlovy Vary a sklárna Moser

Tento výlet Vás zanese do nejznámějších českých lázní, které založil sám Karel IV. ve 14. století. Mezi slavné hosty zdejších lázní v minulosti patřili například ruský car Petr Veliký nebo německý spisovatel Goethe. Uvidíte také nejznámější pramen, zvaný Vřídlo, který tryská až do výšky 12 metrů.

V Karlových Varech ale najdete mnohem více, než léčivé prameny. Město proslavila také výroba bylinného likéru Becherovka, která vychází z tajné receptury, jejíž součástí jsou bylinky převážně českého původu.

Město je známé také karlovarskými oplatkami, karlovarským porcelánem a sklářskými výrobky zn. Moser. Právě sklárnu Moser navštívíte v rámci výletu a budete si zde moci zakoupit sklářské výrobky za příznivé ceny.

Po obědě Vás čeká druhá část výletu, kdy si budete moci samostatně projít město.

V letní sezóně od 1. 4. do 31. 10. máte také možnost navštívit hotelový termální bazén a dopřát si zdravou relaxaci. Vstup do bazénu je nad rámec ceny výletu a stojí 200 Kč. Nezapomeňte si plavky a ručník!

Délka: 10 hodin

Způsob dopravy: autobusem, pěšky

Info: Cena zahrnuje autobus, průvodce a vstup.

Cena: dospělý 60 €

Mohlo by vás dále zajímat:

Hrad Český Šternberk

Navštivte jeden z mála českých hradů, kteří za dobu své existence nezměnil majitele.. Délka: 4 hodiny Skupinová cena: na vyžádání

Mariánské Lázně

Vezmeme Vás do malebného lázeňského města na západ od Prahy, kde ochutnáte léčivé prameny... Délka: 10 hodin Skupinová cena: na vyžádání

Český Krumlov a UNESCO

Český Krumlov, jedno z nejkrásnějších měst České republiky, které si zachovalo svůj středověký ráz a právem patří na seznam UNESCO... Délka: 10 hodin Individuální cena: 70 €/dospělý

Plzeňský pivovar

Navštívíte pivovarské město Plzeň, kde se vyrábí světově proslulé pivo značky Pilsner Urquell, tedy spodně kvašený světlý ležák... Délka: 5 hodin Skupinová cena: na vyžádání

Můžeme vám nějak pomoci? Kontaktujte nás!

Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Zpráva
Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů, které budou použity pouze za účelem kontaktování zákazníka.
Zaškrtněte prosím políčko "Nejsem robot". Pomůžete nám tak ověřit, že formulář odesíláte skutečně, vy a nikoliv softwarový robot nebo škodlivý kód.