Žluté lázně

Žluté lázně najdeme při pravém břehu Vltavy u Podolského nábřeží. Jedná se o sportovní areál využívající přírodní prostředí okolo řeky. Rozkládá se na celkové ploše 3,5 ha a nabízí různá sportoviště pro všechny věkové skupiny, stejně jako různé typy restaurací a barů.

Nachází se zde jedno z největších pražských dětských hřišť, kde je k dispozici i bazének a brouzdaliště. Během léta jsou zde pravidelně pořádány různé dětské akce a příměstské tábory.

Pro dospělé návštěvníky je ve Žlutých lázních připraveno hřiště na fotbal v kleci, beach volejbal, stolní tenis, pétanque, nohejbal nebo venkovní šachy.

V teplých letních měsících se tu návštěvníci mohou vykoupat ve Vltavě nebo se vydat prozkoumat okolí na šlapadle nebo loďce. Přilehlá cyklostezka je ideálním místem pro jízdu na in-line bruslích nebo koloběžce, které jsou tu k zapůjčení.

Zajímavost:

Ničivé povodně v roce 2002 velmi vážně poškodily i Žluté lázně. Přesto následky této povodně, na rozdíl od jiných podobně umístěných zařízení, nakonec ustály a v roce 2005 prošly rozsáhlou rekonstrukcí pod novým provozovatelem. Dnes zde najdeme moderní multifunkční sportovně-relaxační centrum.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Jméno příjemce služby (uvedené na poukazu)

Vaše jméno

Vaše příjmení

Kontaktní e-mailová adresa

Kontaktní telefonní číslo

Text poptávky

Chci zadat firemní údaje
Jméno společnosti
DIČ
Ulice
Město
PSČ
Stát
Zaškrtněte prosím políčko "Nejsem robot". Pomůžete nám tak ověřit, že formulář odesíláte skutečně, vy a nikoliv softwarový robot nebo škodlivý kód.