Firemní akce na lodi

Hledáte soukromé, neotřelé a zároveň vhodné místo pro firemní akci? Co takhle překvapit své zaměstnance, obchodní partnery, kolegy či dodavatele a uspořádat firemní meeting, breefing, konferenci, posezení nebo dokonce večírek v soukromí jedné z lodí Natal nebo Porto.

V příjemném a klidném prostředí, kde Vás nebude nikdo rušit, je možné si užít skvělou atmosféru večírku, dohodnout důležitý obchod, uspořádat konferenci, nebo odměnit své dodavatele, zaměstnance či kolegy klidnou, ničím nerušenou plavbou.

Velkou výhodou pro uspořádání firemní akce na lodi je naše kotevní poloha přímo v centru hlavního města Prahy, nedaleko od staroměstského náměstí. Zaparkovat tedy můžete v nedalekých podzemních garážích 5 minut pěšky od lodi. Dostupnost MHD je též příznivá. Stanice metra i tramvaje č. 17 "Staroměstská". 

Lodě mají velký a malý salonek a otevřenou horní palubu. K dispozici je i konferenční technika a kompletní ozvučení lodí včetně bezdrátových mikrofonů na horních i dolních palubách.     

Maximální využitelný prostor pro sezení u lodě Porto je do 50 osob na dolní kryté palubě. U lodě Natal je to do 80 míst k sezení na dolní kryté palubě. Naše lodě si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce či fotogalerii.

K dispozici je Vám náš profesionální tým, který se postará o celou přípravu firemní akce a bude se o Vás po celou dobu plavby starat a zajišťovat vše potřebné. Jsme otevřeni jakékoli firemní akci a jsme schopni zařídit vše, co ke konání akce potřebujete.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Jméno příjemce služby (uvedené na poukazu)

Vaše jméno

Vaše příjmení

Kontaktní e-mailová adresa

Kontaktní telefonní číslo

Text poptávky

Chci zadat firemní údaje
Jméno společnosti
DIČ
Ulice
Město
PSČ
Stát
Zaškrtněte prosím políčko "Nejsem robot". Pomůžete nám tak ověřit, že formulář odesíláte skutečně, vy a nikoliv softwarový robot nebo škodlivý kód.

Mohlo by vás dále zajímat:

Hodinová plavba

Během naší hodinové plavby uvidíte nejznámější pražské památky. Čeká Vás velkolepé panorama Pražského hradu, pohled na obdivovaný starobylý Karlův most nebo malebnou Kampu... Doba: 1 hodina Skupinová cena: na vyžádání

Večeře na lodi

Večerní plavba Prahou je kouzelným zážitkem. Můžete se během ní těšit na úchvatné pohledy na nasvícené památky a pochutnáte si na večeři Classic formou teplého a studeného rautu... Doba: 2 hodiny Skupinová cena: na vyžádání

Grilování na Vltavě

Slunné letní odpoledne, otevřená horní paluba plující lodi, výhled na pražská panoramata, živá country hudba a neodolatelná vůně grilovaného masa, to je naše grilování na Vltavě... Délka: 2 hodiny Skupinová cena (od 20 osob): 20 €/osoba

Hodinová plavba centrem Prahy s kávou a dezertem

Čerstvou voňavou kávu a skvělý dezert si můžete dopřát i na palubě lodi. Vyplujte na naši hodinovou plavbu historickým centrem Prahy... Doba: 1 hodina Skupinová cena: na vyžádání