Drážďany a galerie Zwinger

Z Prahy se můžete pohodlně vydat také do 150 km vzdáleného krásného německého města, Drážďan. Toto hlavní město Saska má přes půl milionu obyvatel a rozhodně stojí za viděnou.

V tomto pozoruhodném městě, přezdívaném Florencie na Labi, navštívíme soubor barokních staveb zvaný Zwinger, v němž je umístěna obrazová galerie. V jejích bohatých sbírkách najdete například Rafaelovu Sixtinskou Madonu a mnohé další od mistrů 14. – 17. století.

Dále v rámci pěší procházky městem doporučujeme navštívit Taschenbergpalais, římskokatolickou katedrálu Nejsvětější Trojice, která je známá jako Hofkirche, Saskou státní operu Semperoper nebo protestantský kostel Frauenkirche nezvyklého čtvercového půdorysu.

Drážďany lákají také na světoznámá muzea a tzv. Panometer s monumentálním 360° panoramatickým obrazem Drážďan z roku 1756.

Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz nebo pas!

Délka: 11 hodin

Způsob dopravy: autobusem, pěšky

Info: Cena zahrnuje autobus, průvodce a vstup.

Skupinová cena: na vyžádání

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Jméno příjemce služby (uvedené na poukazu)

Vaše jméno

Vaše příjmení

Kontaktní e-mailová adresa

Kontaktní telefonní číslo

Text poptávky

Chci zadat firemní údaje
Jméno společnosti
DIČ
Ulice
Město
PSČ
Stát
Zaškrtněte prosím políčko "Nejsem robot". Pomůžete nám tak ověřit, že formulář odesíláte skutečně, vy a nikoliv softwarový robot nebo škodlivý kód.

Mohlo by vás dále zajímat:

Poznáte nejslavnější hrad České republiky, hrad Karlštejn, který založil císař a král Karel IV. nejen jako bezpečnou schránku pro korunovační klenoty... Délka: 5 hodin Individuální cena: 40 €/dospělý

Město a zámek Mělník

Výlet do historického města s překrásným zámkem a vyhlášenými vinicemi... Délka: 4 hodiny Skupinová cena: na vyžádání

Mladá Boleslav - ŠKODA AUTO

Unikátní prohlídka evoluce vozu Škoda v muzeu, kterou zakončíte návštěvou současné výroby v továrně... Délka: 5,5 hodiny Skupinová cena: na vyžádání

Hrad Český Šternberk

Navštivte jeden z mála českých hradů, kteří za dobu své existence nezměnil majitele.. Délka: 4 hodiny Skupinová cena: na vyžádání