Firemní akce na lodi

Firemní akce na lodi

Hledáte soukromé, neotřelé a zároveň vhodné místo pro firemní akci? Co takhle překvapit své zaměstnance, obchodní partnery, kolegy či dodavatele a uspořádat firemní meeting, breefing, konferenci, posezení nebo dokonce večírek v soukromí jedné z lodí Natal nebo Porto.

V příjemném a klidném prostředí, kde Vás nebude nikdo rušit, je možné si užít skvělou atmosféru večírku, dohodnout důležitý obchod, uspořádat konferenci, nebo odměnit své dodavatele, zaměstnance či kolegy klidnou, ničím nerušenou plavbou.

Velkou výhodou pro uspořádání firemní akce na lodi je naše kotevní poloha přímo v centru hlavního města Prahy, nedaleko od staroměstského náměstí. Zaparkovat tedy můžete v nedalekých podzemních garážích 5 minut pěšky od lodi. Dostupnost MHD je též příznivá. Stanice metra i tramvaje č. 17 „Staroměstská“. 

Lodě mají velký a malý salonek a otevřenou horní palubu. K dispozici je i konferenční technika a kompletní ozvučení lodí včetně bezdrátových mikrofonů na horních i dolních palubách.     

Maximální využitelný prostor pro sezení u lodě Porto je do 50 osob na dolní kryté palubě. U lodě Natal je to do 80 míst k sezení na dolní kryté palubě. Naše lodě si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce či fotogalerii.

K dispozici je Vám náš profesionální tým, který se postará o celou přípravu firemní akce a bude se o Vás po celou dobu plavby starat a zajišťovat vše potřebné. Jsme otevřeni jakékoli firemní akci a jsme schopni zařídit vše, co ke konání akce potřebujete.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám!

Vyplňte prosím své křestní jméno.

Vyplňte prosím své příjmení.

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu.

Vyplňte prosím své telefonní číslo.

Vyplňte prosím text Vaší zprávy.

Mohlo by vás dále zajímat:

Hodinová adventní plavba

Hodinová adventní plavba

Náladu adventní Prahy nejlépe načerpáte v poklidu našich vyhřátých lodí. Uvítají Vás vánoční výzdobou a českými koledami, vůní tradičního cukroví, svařeného vína nebo punče.

Dvouhodinová plavba s průjezdem zdymadel, kávou a dezertem

Dvouhodinová plavba s průjezdem zdymadel, kávou a dezertem

Dvouhodinovou plavbu s průjezdem zdymadel si můžete vychutnat také s naší skvělou kávou a lahodným dezertem...

Hodinová plavba

Hodinová plavba

Během naší hodinové plavby uvidíte nejznámější pražské památky. Čeká Vás velkolepé panorama Pražského hradu, pohled na obdivovaný starobylý Karlův most nebo malebnou Kampu.

Večeře na lodi Exclusive

Večeře na lodi Exclusive

Naše večeře na lodi Exclusive představuje vskutku romantickou plavbu krásnou večerní Prahou, během níž Vám budeme servírovat gurmánské menu o čtyřech chodech a značkové víno.

Aktuálně z Prahy

27.04.
2018

Festival Na hlavu

Festival přiblíží problematiku duševního zdraví a výzkumu lidského mozku široké veřejnosti...

19.04.
2018

Kamenné poklady z pražských zahrad

Kamenné poklady z pražských zahrad si můžete prohlédnout na výstavě v Trojském zámku...

06.04.
2018

Výstava Středověká kniha na dosah

Uchopit do ruky a listovat si Vyšehradským kodexem nebo strahovským evangeliářem můžete na výstavě jejich kopií...

Zobrazit více aktualit z Prahy