Firemní akce na lodi

Firemní akce na lodi

Hledáte soukromé, neotřelé a zároveň vhodné místo pro firemní akci? Co takhle překvapit své zaměstnance, obchodní partnery, kolegy či dodavatele a uspořádat firemní meeting, breefing, konferenci, posezení nebo dokonce večírek v soukromí jedné z lodí Natal nebo Porto.

V příjemném a klidném prostředí, kde Vás nebude nikdo rušit, je možné si užít skvělou atmosféru večírku, dohodnout důležitý obchod, uspořádat konferenci, nebo odměnit své dodavatele, zaměstnance či kolegy klidnou, ničím nerušenou plavbou.

Velkou výhodou pro uspořádání firemní akce na lodi je naše kotevní poloha přímo v centru hlavního města Prahy, nedaleko od staroměstského náměstí. Zaparkovat tedy můžete v nedalekých podzemních garážích 5 minut pěšky od lodi. Dostupnost MHD je též příznivá. Stanice metra i tramvaje č. 17 „Staroměstská“. 

Lodě mají velký a malý salonek a otevřenou horní palubu. K dispozici je i konferenční technika a kompletní ozvučení lodí včetně bezdrátových mikrofonů na horních i dolních palubách.     

Maximální využitelný prostor pro sezení u lodě Porto je do 50 osob na dolní kryté palubě. U lodě Natal je to do 80 míst k sezení na dolní kryté palubě. Naše lodě si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce či fotogalerii.

K dispozici je Vám náš profesionální tým, který se postará o celou přípravu firemní akce a bude se o Vás po celou dobu plavby starat a zajišťovat vše potřebné. Jsme otevřeni jakékoli firemní akci a jsme schopni zařídit vše, co ke konání akce potřebujete.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám!

Vyplňte prosím své křestní jméno.

Vyplňte prosím své příjmení.

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu.

Vyplňte prosím své telefonní číslo.

Vyplňte prosím text Vaší zprávy.

Mohlo by vás dále zajímat:

Oběd na lodi

Oběd na lodi

Na této plavbě Vás čeká příjemné spojení skvělého oběda, odpočinku v příjemném prostředí našich lodí a vyhlídkové okružní plavby Prahou, kde uvidíte ty nejdůležitější památky.

Dvouhodinová plavba s průjezdem zdymadel, kávou a dezertem

Dvouhodinová plavba s průjezdem zdymadel, kávou a dezertem

Dvouhodinovou plavbu s průjezdem zdymadel si můžete vychutnat také s naší skvělou kávou a lahodným dezertem...

Večeře na lodi Classic

Večeře na lodi Classic

Večerní plavba Prahou je kouzelným zážitkem. Můžete se během ní těšit na úchvatné pohledy na nasvícené památky a pochutnáte si na večeři formou teplého a studeného rautu.

Plavba zimní Prahou

Plavba zimní Prahou

Zimní Praha ozdobená mrazivou krásou je skvělou kulisou pro tuto naši hodinovou plavbu. Uvidíte ty nejznámější pražské památky a při tom si vychutnáte horký nápoj a náš zákusek.

Aktuálně z Prahy

27.04.
2018

Festival Na hlavu

Festival přiblíží problematiku duševního zdraví a výzkumu lidského mozku široké veřejnosti...

19.04.
2018

Kamenné poklady z pražských zahrad

Kamenné poklady z pražských zahrad si můžete prohlédnout na výstavě v Trojském zámku...

06.04.
2018

Výstava Středověká kniha na dosah

Uchopit do ruky a listovat si Vyšehradským kodexem nebo strahovským evangeliářem můžete na výstavě jejich kopií...

Zobrazit více aktualit z Prahy